Projektai

ŽALVARINIS

Žymiausia Lietuvos folk roko grupė iš Vilniaus. Aštrūs gitariniai rifai, roko pulsavimas, folkloras, jo interpretacijos ir šiuolaikinių muzikos stilių sintezė, visa tai – Žalvarinis. Lietuviškos dainų tradicijos, ugningumas ir šiuolaikinės ne tik roko, bet ir bliuzo bei world muzikos įtakos sukuria nepamirštamą, galingą sprogstamąjį muzikinį užtaisą. Grupė gyvuoja nuo 2001 metų, koncertus surengė Lietuvoje, Ukrainoje, Amerikoje, Kinijoje, daugelyje Europos šalių. Diskografijoje devyni albumai. Žalvarinis prisistato įvairiuose stiliuose, skirtingomis sudėtimis: Rock programa, akustinė programa, akustinis duetas, programa su Valstybiniu Ansambliu Lietuva „Švęskime laisvę“.

Dėl užsakymų kreiptis: info@zalvarinis.lt arba +370 688 40 785

 

SIGA & ROB ACOUSTIC DUO

Duetas susivienijo, nes abu dievina kokybišką muziką, amerikietišką Rock, Pop, Country ir Blues stilius. Nenuostabu, kad ir šiame projekte Siga & Rob atlieka akustinėmis gitaromis aranžuotas garsiausių pasaulio žvaigždžių, tokių kaip Shania Twain, Guns’N’Roses, AC/DC, Chris Stapleton, Keith Urban, Lynyrd Skynyrd, Rednex, Michael Jackson ir kt. jau klasika tapusius hitus, bei autorinius kūrinius.
Unikalūs melodingi balsai, harmoningi akustiniai garsai, malonus ir šiltas bendravimas su publika, padės klausytojui atsipalaiduoti ir pasimėgauti profesionaliai atliekamu repertuaru. Projektas puikiai tinka įmonių vakarėliams bei renginiams, kamerinei aplinkai, asmeninėms šventėms.

Dėl užsakymų kreiptis: robertas.semeniukas@gmail.com  arba +370 688 40 785

 

COUNTRY LIVE PROJECT

Amerikos dvasia alsuojančio projekto “Country Live Project“ su Auguste Vedrickaite repertuaras sudarytas iš kruopščiai atrinktų gražiausių, JAV Grammy apdovanotų atlikėjų kūrinių. Koncertinėje programoje netrūksta klausytojams gerai žinomų Country Pop Rock muzikos hitų, kuriuos išgarsino tokios pasaulinio ryškumo žvaigždės kaip Keith Urban, John Mayer, Nickelback, Shania Twain, Lady Antebellum, Lynyrd Skynyrd, Rednex, Carrie Underwood, Miley Cyrus ir kt.

Dėl užsakymų kreiptis: robertas.semeniukas@gmail.com  arba +370 688 40 785

 

ROB & BELKIN

Aleksandr Belkin ir Robertas Semeniukas gyvos muzikos mylėtojams yra puikiai pažįstami atlikėjai. Profesionalūs muzikantai yra skirtingų muzikos žanrų atstovai, tačiau abu jie dievina bliuzą ir tai juos paskatino suburti šį muzikos projektą. Per savo ilgametę scenoje patirtį, duetas stengiasi profesionaliai ir kokybiškai perteikti klausytojui gyvas emocijas. Šiame projekte Rob & Belkin atlieka akustinėmis gitaromis, perkusija, lupine armonikėle ir dviem balsais naujai ir šiuolaikiškai aranžuotas garsiausių pasaulio bliuzmenų melodijas, bei populiariąją roko klasiką.
Aleksandr Belkin – vokalas, akustinė gitara, lūpinė armonikėlė, perkusija.
Robertas Semeniukas – vokalas, akustinė gitara.

Dėl užsakymų kreiptis: robertas.semeniukas@gmail.com  arba +370 688 40 785

 

ROBERTAS SEMENIUKAS GUITAR SHOW

Robertas Semeniukas – profesionalus gitaristas, improvizatorius. Roberto koncertinė veikla ir patirtis siekia jau dvidešimt metų. Jis koncertuoja įvairiausiuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje, miesto šventėse, privačiuose renginiuose ar įmonių vakarėliuose, rengia meistriškumo pamokas. Guitar Show gali skambėti ir Jūsų šventėje! Repertuare pasaulyje gerai žinomų atlikėjų kūriniai – Sting, The Beatles, AC/DC, Queen, Michael Jackson, Joe Satriani, Jeff Beck ir tt., taip pat autorinės kompozicijos. Atlikėjas rengia pasirodymus vienas arba su akompanuojančiais muzikantais: gitaristu, klavišininku, duetu, DJ, ar su savo grupe. Pasirodymai ir meistriškumo pamokos vyksta visoje Lietuvoje ir už jos ribų.
Robertas Semeniukas – elektrinė ir akustinė gitara, looper’is, backing track’ai, gyva grupė ar DJ.

Dėl užsakymų kreiptis: robertas.semeniukas@gmail.com  arba +370 688 40 785

 

TRIBUTE TO BEAUTY

Indrė Anankaitė ir Robertas Semeniukas – nepaprasto grožio muzikiniame projekte „Tribute to Beauty“ – tai pačios gražiausios žinomos lyrinės baladės atliekamos įvairių dainininkų Eva Cassidy, Norah Jones, Shania Twain, Sting, Lara Fabian, Celine Dion, Phil Collins, Adele, Amy Winehouse ir kitų. Indrė Anankaitė – profesionali dainininkė, puikiai valdanti nepakartojamą lyrinio soprano balsą. Indrės repertuaras – nuo operos iki pop baladžių, dainininkė sėkmingai dalyvavo televizijos projektuose „Auksinis balsas“, „Du balsai – viena širdis“, yra koncertavusi su Sting’o gitaristu Dominic Miller.

Indrė Anankaitė – vokalas, Robertas Semeniukas – gitara

Dėl užsakymų kreiptis: robertas.semeniukas@gmail.com  arba +370 688 40 785

 

SKRABALROCK

„Skrabalrock“ programa, tai dviejų gerai žinomų Lietuvos atlikėjų bendras muzikinis projektas, jungiantis roko, klasikos ir net folk stilius. Robertas Semeniukas ir Karolis Šileika užaugo klausydamiesi panašios muzikos – tiek tokių roko grupių, kaip AC/DC, Metallica, tiek ir klasikinės muzikos, Robertui kilo mintis kaip šią judviejų mėgstamą muzikinę paletę apjungti ir sudėti į vieną visumą, kuri galiausiai gavo šmaikštų „Skrabalrock“ pavadinimą. Programoje skamba autoriniai Roberto kūriniai, o taip pat ir aranžuoti gerai žinomų atlikėjų (Metallica, Guns N’Roses, Nirvana, Rammstein, The Prodigy, Michael Jackson, AC/DC, Ed Sheeran ir tt.) kūriniai, specialiai pritaikyti unikaliam lietuviškam instrumentui – skrabalams.

Robertas Semeniukas – gitara, Karolis Šileika – skrabalai.

 

Dėl užsakymų kreiptis: robertas.semeniukas@gmail.com  arba +370 688 40 785